Jak naštvat filmového diváka

Posted: 14. 12. 2006 in různé, tipy

Inspirován dávným britským televizním pořadem „How to Irritate People“, rozhodl jsem se sepsat několik zaručených rad, jak si znepřátelit člověka momentálně sledujícího film Ať už v kině či v pohodlí domova. Mimochodem, pokud jste HtIP neviděli a máte rádi Monty Pythony, někde si to určitě sežeňte, právě budoucí členové této humoristické skupiny jsou nám zde hlavními rádci, ale teď už k samotným tipům:

 • Na sledování se dobře zásobte. Zapomeňte však na popcorn, ten je příliš tichý, mnohem účinnější jsou chipsy v co nejšustivějším obalu. Každý jeden plátek zvlášť rozkousněte s pusou otevřenou dokořán a občas si srkněte třeba coly.
 • Vždy přicházejte k již sledovanému filmu a to alespoň s desetiminutovým zpožděním, abyste oběť mohli častovat otázkami typu „kdo to jen ten chlápek?“, „a ona je jako jeho manželka?“.
 • Afektovaně se smějte v okamžicích, kdy se to od vás neočekává.
 • Zásadní dějové zvraty komentujte slovy „to mi bylo hned jasné“ a pokud náhodou znáte pointu, neopomeňte ji spoludivákovi hned zkraje vyzradit.
 • Rozhodně si nevypínejte mobilní telefon, který, pokud vám během projekce zazvoní, zvedněte a hovor klidně (a hlasitě) vyřiďte. V případě pouštění filmu na DVD lze takto dosáhnout i dočasného zastavení.
 • V nejvypjatějších momentech filmu své oběti nenápadně poklepejte na rameno, případně si hlasitě říhněte či se jinak zvukově projevte.
 • Když se budete hodně nudit, zdřímněte si nebo se začněte věnovat jiné, s filmem zcela nesouvisející, aktivitě.
 • V kině si vždy kupujte lístek co možná nejvíc doprostřed řady, abyste při opakovaném odbíhání na toaletu vyrušili co největší počet „zažraných“ diváků.
 • Úmyslně si ke zhlédnutí vybírejte takové filmy, které nejste kompetentní objektivně hodnotit či vůbec pochopit.
 • Nikdy nečekejte až doběhnou závěrečné titulky.
 • Po skončení promítání film okomentujte slovy typu „to byla ale kravina“ a případnou ozvu diváka s jiným názorem využijte k vášnivé polemice.

Pokud vám po aplikování všech výše uvedených doporučení nebyla do tváře mrštěna plechovka koly či nějaký jiný těžký předmět s ostrými hranami, bude vaše oběť buďto divákem mimořádně klidným a tolerantním, nebo sice naoko klidným, v duchu však plánujícím krutou pomstu. Probudíte-li se jednou s dřevěným kůlem v srdci, budete vědět proč.

Reklamy
Komentáře
 1. srakyi napsal:

  .. a nejhorsi na tom vsem je, ze se podobnymi radami navstevnici kin (teda hlavne multiplexu) snad ridi. Muj nejhororovejsi zazitek z kina byl v tomhle ohledu asi film Stesti, ktery se mne opravdu hodne libil, ovsem par sedici nedaleko nas si nezapominal v pravidelnych intervalech docela hlasite oznamovat jak hrozna to je kravina.

 2. OLA napsal:

  preto je asi lepsie sledovat filmy v teple domova, rodinnych prislusnikov predsa len nejakym sposobom pacifikujete…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.