TV tipy na prodloužený víkend

Posted: 2. 7. 2010 in tipy, TV

Sedět za stávajícího počasí před televizí, to se vzpírá zdravé mysli (ač hlava velí užívat si chládku a nevystavovat tomu žáru ani podpažní chlup). Programová nabídka na následující čtyři dny je narozdíl od nadprůměrných teplot průměrná, nikoliv však mizerná.

ČT 1 bude od sobotního popoledne (13:30) dávat klasickou britskou a ještě k tomu romantickou sérii podle románu  Evelyna Waugha Návrat na Brideshead. V hlavní roli Jeremy Irons. Stejná stanice nabídne v příznivějším večerním čase (23:05) revoluční gangsterku Bonnie a Clyde. Trošku se bojím dabingu, ale kdo jste neviděli, neváhejte.

Zahalte jí tvář, jiný kvalitní britský seriál, tentokrát pro milovníky detektivek, spustí ČT 1 v neděli v podvečer (17:15). V neděli večer odvysílá ČT 2 pozoruhodný dokument Marka Škopa (režiséra Iných svetů) Osadné. Bude se překrývat s dobře obsazeným (Kidmanová, Cruise) epickým dobrodružstvím Rona Howarda Navždy a daleko.

Pondělí a úterý rozezní velké muzikály. Pan doktor a jeho zvířátka (pondělí na Primě, v sadistickém čase 06:40), Funny Girl (Po, ČT 1, 20:55), Hello Dolly (úterý na Primě, v čase milejším o deset minut), Funny Lady (Út, ČT 1, 20:00).

V pondělí Cinemax spouští důkladnou retrospektivu Jima Jarmusche (dvojprogramem Trvalá dovolená a Podivnější než ráj) a Prima Cool japonskou soutěžní ujeťárnu Ninja Factor (vždy dva díly před osmou). Pro představu o faktoru pošahanosti na YouTube zadejte „Ninja Warrior“.  Na HBO a HBO HD bude patřit pondělní večer Austrálii v původním znění s titulky.

Užijte si volno.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s